Trabzon Üniversitesi, 18.05.2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 7141 sayılı kanun ile Trabzon Akçaabat'ta kurulmuştur. Daha önce, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Fatih Eğitim Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Devlet Konservatuvarı, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Eğitim Bilimleri Enstitüsü ile Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu, Şalpazarı Meslek Yüksekokulu, Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu, Tonya Meslek Yüksekokulu ve Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Trabzon Üniversitesi Rektörlüğüne bağlanmıştır.

Trabzon Üniversitesi

2021-2022 Pedagojik Formasyon Eğitimi

06 Ekim 2021 Çarşamba

Fatih Eğitim Fakültesi bünyesinde 2021-2022 Eğitim Öğretim yılı dönemi için Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı açılacak olup, başvurular, ilan metni, açılacak bölümler ve kontenjanları 8 Ekim 2021 Cuma günü üniversitemiz ve Fatih Eğitim Fakültesi web sayfası üzerinden duyurulacaktır.

Süreç ile ilgili tüm gelişmeler ve duyurular Fatih Eğitim Fakültesi web sayfası üzerinden takip edilebilir. Takip için tıklayınız.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )