Trabzon Üniversitesi, 18.05.2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 7141 sayılı kanun ile Trabzon Akçaabat'ta kurulmuştur. Daha önce, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Fatih Eğitim Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Devlet Konservatuvarı, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Eğitim Bilimleri Enstitüsü ile Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu, Şalpazarı Meslek Yüksekokulu, Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu, Tonya Meslek Yüksekokulu ve Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Trabzon Üniversitesi Rektörlüğüne bağlanmıştır.

Trabzon Üniversitesi

2018-2019 Erasmus+ Personel Hareketliliği Nihai Değerlendirme Sonuçları

10 Haziran 2019 Pazartesi

2018-2019 Erasmus+ Personel Hareketliliği Nihai Değerlendirme Sonuçları

Değerli akademik, idari ve teknik personelimiz,

2018-2019 akademik yılı Erasmus+ Personel Hareketliliği için nihai değerlendirme sonuçları belli olmuştur. Daha önce yapılan duyuruya göre son tarihe kadar ofisimize kabul mektuplarını teslim eden personelin durumları değerlendirmeye alınmıştır. Buna göre :

1) Hareketlilik Sonuçları

11 öğretim üyesi ve diğer personel kabul mektubu almıştır. Kabul mektubu teslim etmeyen asil öğretim üyeleri olduğu için onlardan artan bütçe kullanılarak son tarihe kadar kabul mektubu teslim eden 3 yedek personel asil listeye çıkmıştır. Nihai sonuçlar için tıklayınız.

2) Bu şekilde değerlendirme süreci sona ermiştir.

3) Bu aşamadan sonra yukarıdaki nihai listelerde yer alan toplam 11 asil öğretim üyesi ve diğer personelin yurtdışına çıkışlarına en geç 15 gün kala tüm belgelerini istenen şekilde ofisimize teslim etmeleri gerekmektedir. Bu şekilde personele yapılacak ilk ödeme zamanında yetişebilecektir. Hazırlanması gereken belgeler için: http://www.trabzon.edu.tr/ofinaf/erasmus/?id=8.

4) TRÜ Erasmus Kurum Koordinatörlüğü olarak sınırlı bütçe imkanlarımızdan en fazla sayıda akademik, idari ve teknik personelimizin faydalanması amacıyla personel hareketliliği için üç (3) gün harcırah ve seyahat giderleri üzerinden ödemenin yapılabilmesi mümkündür.

5) Rektörlük görevlendirmesi alınmadan yurtdışına çıkış mümkün olmadığından nihai listelerdeki öğretim üyelerinin ilgili görevlendirme belgesini zamanında ofisimize teslim etmeleri gerekmektedir.

TRÜ DIŞ İLİŞKİLER OFİSİ

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )