Trabzon Üniversitesi, 18.05.2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 7141 sayılı kanun ile Trabzon Akçaabat'ta kurulmuştur. Daha önce, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Fatih Eğitim Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Devlet Konservatuvarı, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Eğitim Bilimleri Enstitüsü ile Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu, Şalpazarı Meslek Yüksekokulu, Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu, Tonya Meslek Yüksekokulu ve Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Trabzon Üniversitesi Rektörlüğüne bağlanmıştır.

Trabzon Üniversitesi

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi Yatay Geçiş Başvuruları

20 Temmuz 2019 Cumartesi

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi Yatay Geçiş Başvuruları

1) Kurumlar arası yatay geçiş başvurusu ilan metni ve başvuru dilekçesi

2) Kurum içi (Bölümler arası) yatay geçiş başvurusu ilan metni ve başvuru dilekçesi

3) Çift ana dal ve yan dal programları başvurusu ilan metni ve başvuru dilekçesi

4) Çift Anadal Programları için tıklayınız.

Öğrenci İşleri İletişim: 0 (462) 455 13 26-13 27

 

BAŞVURULARLA İLGİLİ ÖNEMLİ HATIRLATMA:

  • Şahsen yapılacak başvurularda, noter aracılığıyla vekâlet verilen kişiler de bir başka adayın yerine başvuruda bulunabilirler.
  • Posta ile yapılan başvurularda, başvuru belgelerini postaya verme süresi başvuru takvimi içerisinde olmalı ve iadeli taahhütlü posta gönderim şekli tercih edilmelidir. 1 Ağustos 2019 Perşembe günü mesai saati sonuna kadar başvurusu süresi içerisinde posta ile yapılan başvuruların belgeleri kabul edilebilecektir. Bu tarihten sonra Üniversitemize ulaşan başvuru belgeleri işleme alınmayacaktır.
  • Başvuru dilekçesi bilgisayar ortamında büyük harflerle doldurulacaktır.
Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )