Trabzon Üniversitesi, 18.05.2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 7141 sayılı kanun ile Trabzon Akçaabat'ta kurulmuştur. Daha önce, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Fatih Eğitim Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Devlet Konservatuvarı, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Eğitim Bilimleri Enstitüsü ile Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu, Şalpazarı Meslek Yüksekokulu, Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu, Tonya Meslek Yüksekokulu ve Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Trabzon Üniversitesi Rektörlüğüne bağlanmıştır.

Trabzon Üniversitesi

Lisans Tamamlama Programlarına Kayıt Yaptıracak Öğrencilere İlişkin Duyuru

09 Ağustos 2019 Cuma

Lisans Tamamlama Programlarına  Kayıt Yaptıracak Öğrenciler; 

Elektronik kayıt (e-Kayıt) yapacak öğrencilerin, e-devlet kapısı üzerinden 7 Ağustos 2019 - 15 Ağustos 2019 tarihleri arasında kayıt işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

E- Kayıt yapacak öğrenciler  e-devlet şifreleri ile https://www.turkiye.gov.tr adresine giriş yaparak, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı bölümünden kayıt işlemlerini yapabileceklerdir.

Başvurularını elden teslim edecek olan öğrencilerin, 19 Ağustos 2019-23 Ağustos 2019 tarihleri arasında Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına bizzat gelerek başvuru işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Kayıt Adresi: Trabzon Üniversitesi Rektörlüğü, Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Bürosu, F Blok, Söğütlü Mah. Adnan Kahveci Bulvarı, Akçaabat/TRABZON

 

Kayıt için gerekli belgeler:

1- 2 Adet fotoğraf

2- Onaylı önlisans transkripti 

3- Onaylı önlisans diploma örneği

4- Nüfus cüzdanı fotokopisi

5-Ders İçerikleri

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )