Trabzon Üniversitesi, 18.05.2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 7141 sayılı kanun ile Trabzon Akçaabat'ta kurulmuştur. Daha önce, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Fatih Eğitim Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Devlet Konservatuvarı, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Eğitim Bilimleri Enstitüsü ile Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu, Şalpazarı Meslek Yüksekokulu, Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu, Tonya Meslek Yüksekokulu ve Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Trabzon Üniversitesi Rektörlüğüne bağlanmıştır.

Trabzon Üniversitesi

Akademik ve İdari Personelin Dikkatine!

31 Ekim 2019 Perşembe

Sayın Trabzon Üniversitesi akademik ve idari personeli,

Trabzon Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından 24 Kasım 2019 saat 14.00'te tek oturum olarak yapılacak sınavda görevli işlemlerinin yürütülebilmesi ve başvuruların alınabilmesi için aşağıdaki link kullanıma açılmıştır.

Başvuru linkine ulaşmak için tıklayınız.

Bu kapsamda sınavda görev almak isteyen akademik ve idari personelimizin başvurularını 5 Kasım 2019 tarihine kadar gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Trabzon-SEM
Arabuluculuk Sınav Koordinatörlüğü

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )