Trabzon Üniversitesi, 18.05.2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 7141 sayılı kanun ile Trabzon Akçaabat'ta kurulmuştur. Daha önce, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Fatih Eğitim Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Devlet Konservatuvarı, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Eğitim Bilimleri Enstitüsü ile Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu, Şalpazarı Meslek Yüksekokulu, Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu, Tonya Meslek Yüksekokulu ve Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Trabzon Üniversitesi Rektörlüğüne bağlanmıştır.

Trabzon Üniversitesi

Haber-Duyuru Talep Formu

Üniversitemiz web sayfası üzerinden yayınlanmasını istediğiniz haber ve duyurularınız için aşağıda sunulan "Haber-Duyuru Talep" formunu bilgisayarınıza indirerek eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız, kullanılacak olan yüksek çözünürlüklü görsellerle birlikte "kurumsaliletisim@trabzon.edu.tr" adresine mail atmanız gerekmektedir.

Gerçekleştirecek olduğunuz etkinlikler için yalnızca "Afiş" görseli paylaşılması gereken durumlarda form üzerinde ilgili alanları doldurmanız ve afiş görseliyle birlikte mail atmanız yeterli olacaktır.

Talep Formu