Trabzon Üniversitesi, 18.05.2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 7141 sayılı kanun ile Trabzon Akçaabat'ta kurulmuştur. Daha önce, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Fatih Eğitim Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Devlet Konservatuvarı, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Eğitim Bilimleri Enstitüsü ile Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu, Şalpazarı Meslek Yüksekokulu, Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu, Tonya Meslek Yüksekokulu ve Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Trabzon Üniversitesi Rektörlüğüne bağlanmıştır.

Trabzon Üniversitesi

“Dijital Çağda Öğretmen Adaylarının Dönüşümü için Dijital Yeterlik Eğitimi-II”

17 Aralık 2019 Salı

Trabzon Üniversitesi bünyesinde 03-08 Şubat 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanan “Dijital Çağda Öğretmen Adaylarının Dönüşümü için Dijital Yeterlik Eğitimi-II”  bilimsel eğitim etkinliğine, siz değerli öğretmen adaylarımızı bekliyoruz. Etkinliğe Türkiye genelinde eğitim fakültelerinin üçüncü ve dördüncü sınıflarında okuyan öğretmen adayları başvuru yapabilmektedir.

TÜBİTAK 2237-A bilimsel eğitim etkinlikleri kapsamında desteklenen bu eğitimde, katılımcıların yol, konaklama ve iaşe (yemek ve ara ikramlar) ücretleri TÜBİTAK’ın belirlediği çerçevede karşılanacaktır.

Eğitime katılmak isteyen öğretmen adaylarının, etkinlik internet sayfasında yer alan  “Başvuru Formunu” eksiksiz olarak doldurmaları gerekmektedir. Detaylı bilgiye eğitim etkinliğinin internet sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )