Trabzon Üniversitesi, 18.05.2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 7141 sayılı kanun ile Trabzon Akçaabat'ta kurulmuştur. Daha önce, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Fatih Eğitim Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Devlet Konservatuvarı, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Eğitim Bilimleri Enstitüsü ile Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu, Şalpazarı Meslek Yüksekokulu, Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu, Tonya Meslek Yüksekokulu ve Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Trabzon Üniversitesi Rektörlüğüne bağlanmıştır.

Trabzon Üniversitesi

Trabzon Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü 2019 ETWİNNİNG Bilgilendirme Toplantısı. “Öğretmen Gelişirse Her Şey Gelişir”

27 Aralık 2019 Cuma

Trabzon Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme Şubesi AR-GE birimi tarafından öğretmenlere yönelik düzenlenen 2019 ETWİNNİNG Bilgilendirme  Toplantısı kapsamında 30.12.2019 tarihinde saat 10.00’da Trabzon Merkez, Hamamizade Kültür Merkezinde bir toplantı düzenlenecektir. Toplantının açılışında davetli konuşmacı, Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Doğan GÜRDAL “Öğretmen Gelişirse Her Şey Gelişir” isimli bir konferans verecektir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )