Trabzon Üniversitesi, 18.05.2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 7141 sayılı kanun ile Trabzon Akçaabat'ta kurulmuştur. Daha önce, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Fatih Eğitim Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Devlet Konservatuvarı, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Eğitim Bilimleri Enstitüsü ile Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu, Şalpazarı Meslek Yüksekokulu, Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu, Tonya Meslek Yüksekokulu ve Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Trabzon Üniversitesi Rektörlüğüne bağlanmıştır.

Trabzon Üniversitesi

Teknoloji Transferi ve Proje Yönetimi Uygulama ve Araştırma Merkezi Proje Destekleri Bilgilendirme Etkinlikleri

17 Ocak 2020 Cuma

Trabzon Üniversitesi Teknoloji Transferi ve Proje Yönetimi Uygulama ve Araştırma Merkezi olarak birimimizin verdiği desteklerin bilinirliğinin sağlanması, akademisyenlerle buluşma ve ilgili proje desteklerine yönelik bilgilendirmelerin sağlanması amacıyla üniversitemiz akademik birimlerinde toplantılar düzenlenecektir.

Bu toplantıların ilk ikisi; 20 Ocak’ta Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu’nda ve 22 Ocak’ta İlahiyat Fakültesi’nde gerçekleştirilecektir. 2019-2020 Bahar dönemi boyunca üniversitemiz farklı birimlerinde gerçekleştirilecek etkinliklerin duyuruları üniversitemiz web sayfasından paylaşılacaktır.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )