Trabzon Üniversitesi, 18.05.2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 7141 sayılı kanun ile Trabzon Akçaabat'ta kurulmuştur. Daha önce, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Fatih Eğitim Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Devlet Konservatuvarı, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Eğitim Bilimleri Enstitüsü ile Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu, Şalpazarı Meslek Yüksekokulu, Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu, Tonya Meslek Yüksekokulu ve Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Trabzon Üniversitesi Rektörlüğüne bağlanmıştır.

Trabzon Üniversitesi

TÜBİTAK 2237-A Bilimsel Eğitim Etkinlikleri Desteği' ne Yönelik Başvuru Hazırlama Çalıştayı

06 Mart 2020 Cuma

Değerli Akademisyenler,

Yurt içinde düzenlenecek olan teorik/uygulamalı bilimsel eğitim etkinliklerinin (kurs ve seminer) düzenlenmesine destek veren TÜBİTAK 2237-A Bilimsel Eğitim Etkinlikleri Desteği Programı 2020 yılı 1. dönem başvuruları alınmaya başlanmıştır. Başvurular 27 Mart'ta sona erecektir.

Trabzon Üniversitesi Teknoloji Transferi ve Proje Yönetimi Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından, TÜBİTAK 2237-A Bilimsel Eğitim Etkinlikleri Desteği' ne başvurmayı düşünen akademisyenlerin başvurularını uygulamalı olarak hazırlayacakları bir çalıştay düzenlenecektir. TÜBİTAK 2237-A Bilimsel Eğitim Etkinlikleri Desteği' ne başvurmayı düşünen akademisyenlerin yapılacak çalıştaya katılım durumlarını aşağıdaki form üzerinden 10 Mart'a kadar belirtmeleri gerekmektedir. Çalıştay yer ve tarih bilgisi katılımcıların başvuruları tamamlandıktan sonra belirlenecektir ve duyurulacaktır.

Çalıştay Başvuru Formu

Çağrı detaylara https://www.tubitak.gov.tr/tr/destekler/bilimsel-etkinlik/etkinlik-duzenleme-destekleri/icerik-2237-a-bilimsel-egitim-etkinlikleri-destegi adresinden erişebilirsiniz.

Çalıştaya katılacak akademisyenlerin başvurmayı istedikleri TÜBİTAK 2237-A Bilimsel Eğitim Etkinliğine ilişkin aşağıdaki bilgilerle çalıştaya gelmeleri kolaylık sağlayacaktır. 

  1. Etkinliğin Amacı ve Kapsamı  
  2. Katılımcı Listesi veya Kriterleri
  3. Etkinliğin ve Konaklamanın Yapılacağı Yer Bilgisi
  4. Ayrıntılı Etkinlik Programı ve Bütçesi
  5. Değişiklik Bildirim Formu
  6. Önceden Yapılmış Etkinliklere İlişkin Bilgi
  7. Etkinliği Destekleyen/Etkinlikte İşbirliği Yapılan Kuruluş Bilgisi

Saygılarımızla,

Trabzon Üniversitesi Teknoloji Transferi ve Proje Yönetimi

Uygulama ve Araştırma Merkezi   

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )