Trabzon Üniversitesi, 18.05.2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 7141 sayılı kanun ile Trabzon Akçaabat'ta kurulmuştur. Daha önce, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Fatih Eğitim Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Devlet Konservatuvarı, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Eğitim Bilimleri Enstitüsü ile Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu, Şalpazarı Meslek Yüksekokulu, Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu, Tonya Meslek Yüksekokulu ve Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Trabzon Üniversitesi Rektörlüğüne bağlanmıştır.

Trabzon Üniversitesi

Üniversitemiz Önlisans, Lisans ve Lisansüstü Programlarında Pandemi Dönemi Eğitim Öğretim Süreçlerine İlişkin Üniversite Senatosunun 26. Toplantısında Alınan Kararlar

15 Nisan 2020 Çarşamba

Ülkemizin maruz kaldığı Koronavirüs (COVID -19) küresel salgını nedeniyle, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanlığının yükseköğretim kurumlarında pandemi dönemindeki eğitim öğretim süreçleriyle ilgili aldığı kararlar doğrultusunda Üniversitemiz Senatosunun 10 Nisan 2020 tarih ve 26 sayılı toplantısında “2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Dönemi (COVID-19 küresel salgın dönemi) ile sınırlı kalmak kaydıyla” Üniversitemiz ön lisans, lisans ve lisansüstü programlarında akademik takvim, sınavlar, ölçme ve değerlendirme ile uygulama derslerinin yürütülmesine ilişkin aşağıdaki kararlar alınmıştır. 

Üniversitemiz Ön Lisans ve Lisans Programlarında Sınavlar ve Ölçme Değerlendirme Uygulamaları ile Uygulama Derslerinin Yürütülmesinde Yapılan Değişiklikler için tıklayınız.

Üniversitemiz Ön Lisans ve Lisans Eğitim Öğretim 2019-2020 Bahar Yarıyılı Akademik Takviminde Yapılan Değişiklikler için tıklayınız.

Üniversitemiz Lisansüstü Programlarında Sınavlar ve Ölçme Değerlendirme Uygulamaları ile Uygulama Derslerinin Yürütülmesinde Yapılan Değişiklikler için tıklayınız.

Üniversitemiz Lisansüstü Eğitim Öğretim 2019-2020 Bahar Yarıyılı Akademik Takviminde Yapılan Değişiklikler için tıklayınız.

Üniversitemiz Lisansüstü Eğitim Öğretim 2020-2021 Bahar Yarıyılı Akademik Takviminde Yapılan Değişiklikler için tıklayınız.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )