Trabzon Üniversitesi, 18.05.2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 7141 sayılı kanun ile Trabzon Akçaabat'ta kurulmuştur. Daha önce, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Fatih Eğitim Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, İletişim Fakültesi, Devlet Konservatuvarı, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Eğitim Bilimleri Enstitüsü ile Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu, Şalpazarı Meslek Yüksekokulu, Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu, Tonya Meslek Yüksekokulu ve Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu Trabzon Üniversitesi Rektörlüğüne bağlanmıştır.

Trabzon Üniversitesi

Webiner: "İDEAL BİR ARAPÇA ÖĞRENİMİ: İhtiyaçlar, Hedefler, Yöntemler"

30 Aralık 2020 Çarşamba

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Sayın Prof. Dr. Halil İbrahim KAÇAR’ın katılımı ile düzenlenecek olan "İDEAL BİR ARAPÇA ÖĞRENİMİ: İhtiyaçlar, Hedefler, Yöntemler" konulu webinerimiz 04 Ocak 2021 Pazartesi  günü saat 15.00’da  YouTube üzerinden canlı yayınlanacaktır.

YouTube bağlantısına, aşağıdaki linkten veya afiş üzerindeki karekodu okutarak ulaşabilirsiniz.

Webiner: "İDEAL BİR ARAPÇA ÖĞRENİMİ: İhtiyaçlar, Hedefler, Yöntemler" İlahiyat Fakültesi sayfasındaki duyuruya ulaşmak için Tıklayınız.

Katılım Linki İçin Tıklayınız.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )